Cerruti 1881

Firma Cerruti 1881jest rodzinną firmą założoną w 1881 roku we Włoszech. Cerruti 1881 początkowo zajmowała się produkcją tekstyliów. Później zaczęła proponować kobietom i mężczyznom ubrania, aby w 1967 roku otworzyć w Paryżu dom mody Cerruti 1881. W latach siedemdziesiątych światową sławę firmie Cerruti 1881 przyniosło stworzenie niepowtarzalnego zapachu perfum o takiej samej nazwie, jak nazwa firmy. Obecnie firma produkuje ubrania, perfumy oraz dodatki i biżuterię. Wśród propozycji firmy znalazły się także fantastyczne zegarki.

Kolekcja zegarków marki Cerutti 1881 jest bardzo szykowna. Gdy się na nią patrzy można mieć wrażenie, że jest projektowana zgodnie z obecnymi trendami, a jednocześnie składa hołd klasyce. To niesamowite połączenie współczesności z tradycyjnym i klasycznym wyglądem daje niesamowite wrażenie. Sprawia, że zegarki Cerruti 1881 są małymi dziełami sztuki noszonymi na ręce. Przecież przybyły do nas wprost ze świata mody, z Mediolanu i Paryża. Niejedna popularna osoba z artystycznego świata filmu jest wierna tej marce na co dzień.

W Polsce zegarki Cerruti 1881 dostępne są między innymi w salonach Apart. Żeby znaleźć interesujący model można pokusić się o przeszukanie zasobów internetowych. Nie wszystkim przypadnie do gustu ten pomysł. Oczywiste jest to, że nic nie jest w stanie zastąpić widoku , własnych odczuć i oceny produktu, który widzi się na żywo. Średnia cena zegarka Cerruti 1881 wynosi około dwóch i pół tysiąca złotych. Dla jednych to dużo. Dla innych mało. Na pewno jednak warto się zastanowić nad zakupem zegarka właśnie tej marki. Zegarki Cerruti są idealne dla osób lubiących współczesne klasyczne wzornictwo i design. Są także bardzo modne i z pewnością niezawodne.