Locman

Ekskluzywna marka Locman tworzy oryginalne zegarki, które są rozpoznawane przez miłośników tej firmy już na pierwszy rzut oka. Zaawansowana technologia i wysoka jakość wykonania sprawia, że klienci, którzy chociaż raz zdecydują się na jeden z oferowanych przez firmę Locman zegarków, na pewno w przyszłości będą jej wierni.

Locman szybko zdobyło też zainteresowanie gwiazd filmu oraz muzyki, dzięki czemu firma miała świetną i darmową reklamę. Sharon Stone, Janet Jackson, Elton John, Brad Pitt, Catherine Zeta-Jones – wszyscy oni, podobnie jak wiele innych gwiazd, noszą zegarki firmyLocman. Oczywiście, sportowcy także docenili jej produkty, co mogą poświadczyć chociażby Michael Jordan i David Beckham.

Swoją pozycję marka Locman zawdzięcza temu, że zawsze stawiała na wysoką jakość materiałów, które były wykorzystywane w bardzo dopracowanych i często niecodziennych projektach. Duży poziom zaawansowania technologicznego i możliwość wyboru jednego z wielu zegarków Locman sprawiły, że firma bardzo szybko podbiła rynki. Swoje produkty Locman kieruje praktycznie do wszystkich klientów, nie trzeba posiadać więc niewiadomo jak dużych pieniędzy, aby móc cieszyć się jednym z takich zegarków, chociaż luksusowe modele również posiada ona w swojej bogatej ofercie.

Jeżeli chodzi o osiągnięcia firmy Locman, które zostały docenione przez klientów i specjalistów, to warto wspomnieć o tym, że jej wyroby są stosunkowo lekkie, czego najlepszym przykładem mogą być produkowane przez Locman zegarki tytanowe. W dodatku wykonywane są one z tytanu polerowanego, który jest o wiele trudniejszy w obróbce.

W Polsce Ambasadorem Mari jest Karol Jabłoński. Ten sternik był pierwszym Polakiem w America’s Cup, czyli w najbardziej prestiżowych regatach na świecie. Wybrał on dla siebie zegarek z serii Mare Carbon, który wyposażony jest w chronograf i posiada wodoszczelność do stu metrów. Co ciekawe, firma Locman jest jedyną, która produkuje koperty zegarków z włókna węglowego, a w swojej ofercie posiada także zegarki wykonane z osiemnastokaratowego złota oraz modele ozdobione brylantami.

Zegarki firmy Locman można kupić na przykład w sklepie internetowym Minuta.pl