Zegarek Rolex

Z czego słynie firma Rolex? Z produkcji luksusowych zegarków i wygórowanych cen. To  największy producent wytwornych zegarków na świecie. Nie każdy może sobie na zegarek Rolex pozwolić. Dlaczego marzą o nim miliony ludzi na całym świecie. Co takiego ma w sobie, że człowiek jest w stanie zapłacić za markę nawet kilkaset tysięcy złotych.

Jeśli ktoś interesował się zakupem zegarka Rolex doskonale orientuje się w jego cenach. Wie też, że to niefajnie kupować zegarek marki Rolex w jego najtańszych modelach. Zegarek Rolex musi być drogi. Średnica cenowa dla zegarków tej marki to czterdzieści, pięćdziesiąt tysięcy złotych. Jeśli ktoś interesował się zakupem zegarka marki Rolex to zna nie tylko ceny. Wie również, że koszty niektórych modeli sklepach internetowych nie są jawne, że musi o cenę zapytać i okazać poważne zainteresowanie zakupem.

Na szczęście, jak podaje TVN CNBC Biznes zegarek Rolex można kupić na Placu Trzech Krzyży w Warszawie w salonie firmy jubilerskiej W.Kruk. Według TVN CNBC Biznes najdroższy zegarek został wykonany z białego złota i platyny, a jego wartość przekracza sumę 100 tysięcy złotych. Wielu znanych na świecie celebrytów nosi zegarki Rolex. Ale czy kwota 100 tysięcy złotych jest kwotą, która jest w stanie wydać osoba mieszkająca w Polsce? Okazuje się, że tak. Ponieważ, jak podaje TVN CNBC Biznes w 2009 roku sprzedało się w kraju około 100 zegarków Rolex.

Różnie można postrzegać ludzi kupujących niewątpliwie luksusowe dobra. Być może jedni ukrywają w ten sposób swoje kompleksy, a inni się afiszują ze swoim bogactwem. Jednak bezsprzecznie zegarek Rolex jest nadal jednym pragnień wielu ludzi na świecie.