Casio Edifice

Seria zegarków Casio Edifice wypuszczona przez firmę Casio skierowana jest głównie do osób aktywnie uprawiających sport, które lubią oryginalne zegarki. Każdy z opisanych poniżej modeli jest wodoszczelny (do głębokości stu metrów), a jednocześnie bardzo elegancki. Zegarki dostępne są w trzech wersjach: analogowej, analogowo-cyfrowej oraz cyfrowej. Jednym z należących do serii Casio Edifice jest model EF-125D -1AVEF, który można nabyć już za niewiele ponad dwieście złotych.Ten męski zegarek posiada stalową kopertę i bransoletę. Według zapewnień producenta, bateria wystarcza na dziesięć lat. Casio Edifice wyposażony jest on we wskaźnik daty, a spośród jego funkcji warto wymienić wskazówki wykonane w technologii neobrite, dzięki czemu podświetlają się delikatnie w ciemnościach.

Casio Edifice to seria, którą cechuje jakość, więc nikogo nie powinno dziwić odporne na zarysowania, wypukłe szkiełko mineralne. Wspomniana koperta została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, podobnie zresztą jak cała bransoleta. Dekielek jest w tym zegarku zakręcany, co zwiększa jego szczelność.

Kupując ten zegarek otrzymujemy trzyletnią gwarancję oraz specjalny druk, dzięki któremu będzie można ją przedłużyć o trzy kolejne lata. Zegarki Casio Edifice pakowane są w metalowe puszki, dzięki czemu doskonale nadają się na prezent. Nieco inaczej prezentuje się – również należący do serii Casio Edifice – zegarek EF-302D -2A. chociaż pod względem wodoszczelności niczym nie różni się od opisywanego powyżej modelu, to posiada dwudziestoczterogodzinny wyświetlacz, a oprócz daty pokazuje także dzień tygodnia. Pełne zapięcie bransolety sprawia, że nie trzeba obawiać się jego zgubienia, dzięki czemu raz zakupiony zegarek Casio Edifice będzie nam służyć przez długie lata.

Zegarki Casio Edifice – pomimo stosunkowo niskiej ceny – są naprawdę porządne i godne polecenia, szczególnie jeżeli ktoś uprawia sport, a pomimo tego chce posiadać elegancki czasomierz. W końcu bezsensowne jest kupowanie kilku różnych modeli, skoro można wybrać taki, który będzie można z powodzeniem nosić w każdej sytuacji. Dodatkową zaletą Casio Edifice jest wspominany już, długi okres gwarancyjny. Zegarki te dostępne są w wielu różnych sklepach w całej Polsce.